Hillside City Club üyesi olmasam da Spa`ya girebilir miyim?

Evet, üye olmayan misafirlerimiz de Sanda Spa’dan terapi randevusu alabilirler.

Masajı iptal etmek istersem?

Randevunuzu iptal etmek ya da değiştirmek istiyorsanız lütfen randevunuzdan en az 2 saat önce arayınız. Eğer paket ya da özel grup bakımının iptali söz konusu ise randevu zamanından en az 24 saat önce haber vermeniz gerekmektedir.

Spa’ya makyajla gelebilir miyim?

Spa’ya makyajla gelmenin bir sakıncası yoktur. Sanda Spa menümüzden tercihiniz cilt bakımı olması durumunda terapistlerimiz makyaj temizliğini sağlamaktadırlar.

Herhangi bir bakım almamış olsam da Sanda Spa`dan faydalanabilir miyim?

Sanda Spa’nın ıslak alanlarından (sauna, buhar odası, hamam, jakuzi vb.) faydalanmak için bir bakım almanız gerekmemektedir. Bu alanlarda vakit geçirip, dinlenmek için günlük giriş alternatifimizi değerlendirip spamızı kullanabilirsiniz.

Önce saunayı mı, hamamı mı kullanmalıyım?

Sauna kuru bir seans olduğundan öncelikle saunayı tercih edebilir; daha sonra buhar odasında cildinizi kuruluktan kurtarabilir ve en son hamamı kullanabilirsiniz. Böylece cildiniz daha çok ferahlayacaktır.

SPA’dayken lens kullanımı nasıl olmalı?

Spa alanımızda ıslak mekanların olması ve masaj süresince uyuma ihtimali olması nedeniyle, lensli gözler zarar görebilir. Bu malzemelerin spa ziyareti süresince kullanılmamasını öneririz.

Spa için yanıma neler almalıyım?

Spa kullanımına gelirken yanınızda herhangi bir kişisel malzeme getirmenize gerek yok çünkü ihtiyacınız olacak havlu, kimono, peştamal, terlik, duşlarda şampuan, saç kremi ve duş jeli, duş sonrası kullanmak isterseniz nemlendirici vücut losyonu spamızda mevcuttur. Islak alanlarımızı (sauna, buhar odası, jakuzi vb.) daha konforlu kullanmanız için yanınızda mayonuzu getirmenizi öneriyoruz.

Yanımda kıymetli eşyalarım bulunabilir mi?

Soyunma odalarında bulunan kilitli dolaplarda kıymetli eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz.

SPA’da cep telefonumu nereye bırakmalıyım?

Spa alanı kesinlikle dinlenme amaçlı kullanılan bir alan olduğundan, misafirlerimize tam bir dinlenme sağlayabilmek için cep telefonlarını soyunma odalarındaki dolaplarda bırakmanızı rica ederiz.

Randevu saatinden ne kadar önce gelmeliyim?

Sanda Spa’ya terapi başlangıç saatinden 15 dakika önce gelmenizi tavsiye ederiz. Böylece bakım öncesinde duş alma imkanınız olacak ve bu duş sizi rahatlatarak masaja hazırlayacaktır.

SPA`ya giderken nasıl kıyafetler seçmeliyim?

Sanda Spa’da kıyafetlere bulaşacak kadar ağır yağlar kullanılmamaktadır ve kullanılan masaj yağlarımız parafin içermediğinden ciltte hemen emilip, leke veya iz bırakmamaktadır. Yine de tedbir açısından, misafirlerimizin koyu renkli kıyafetler giymelerini ve ipek giymemelerini öneririz.

SPA’dan önce ağda yaptırabilir miyim?

Eğer alınacak servis masaj ise bu gibi işlemler yapılarak spaya gelinmesi ciltte her hangi bir etkiye sebep olmaz ancak peeling, kese vb gibi servisler alınacak ise jilet, ağda gibi işlemlerin en az bir kaç gün önce yapılması cildin tahriş olmasını engelleyecektir.

Randevuya geç gelirsem ne olur?

Geç kalmanız, sizden sonraki masaj randevusunun zamanlamasını da etkileyeceğinden, önceden belirlenen bitiş zamanında masajınız sona erecek ve bakım süresi kısalacaktır. Gecikmenizden kaynaklanan süre kısalmalarının bakımın ücreti üzerinde herhangi bir etkisi olmayacaktır.

SPA’ya gelmeden yemek yiyebilir miyim?

Spa alanları buhar odası, sauna gibi sıcak mekanları bünyesinde barındırdığından ve sıcaklık vücudumuzda kan dolaşımını hızlandırdığından, Spa’ya gelmeden önceki 1-1,5 saat yemek yenmemesini öneririz.

Sorunlu bölgelerle ilgili masaj terapistini nasıl bilgilendirmeliyim?

Masaja başlamadan önce misafirin bedeninde bir sağlık sorunu olup olmadığı sorgulanmaktadır ve sorun varsa ilgili alana masaj uygulanmamaktır. Ayrıca, misafir operasyon geçirmişse en az 6 ay masaj uygulanamamaktadır. Misafirlerimizin sağlıklarıyla ilgili her türlü durumu paylaşmaları yanlış bir işlem yapılmaması açısından önemlidir.