ÖN BİLGİLENDİRME FORMU

1. SATICI BİLGİLERİ
ATTAŞ ALARKO TURİSTİK TESİSLER A.Ş.

İstanbul Ticaret Sicil No: 1222327
Mersis No: 0103004594400011
Kanuni Merkez: Muallim Naci Caddesi, No: 69, Ortaköy, İstanbul
İdari Merkez: Nisbetiye Caddesi, Ahular Sokak No: 6, Etiler, İstanbul

Tesis Adresi: Sanda Spa Etiler,
Alkent Sitesi, Tepecik Yolu, No: 22 / 14, Etiler, İstanbul

Telefon Numarası: +90 212 352 25 00
Faks Numarası: +90 212 352 78 11
Web Sitesi: www.sandaspa.com

Talep ve şikayetlerinizi info@sandaspa.com adresine iletebilirsiniz.

2. SÖZLEŞME KONUSU HİZMETİN TEMEL NİTELİKLERİ

a. İşbu Sözleşme konusu hizmet, “Masaj veya Cilt Bakımı veya Yüz Bakımı Hizmeti”dir.

b. Kampanya kapsamında satın alınan hizmetler haricinde, satın alınan Hizmet, satış tarihinden itibaren 6 (altı) ay boyunca Hizmetin İfa Yeri’nde geçerli olacaktır. Kampanya kapsamında satın alınan hizmetler ise, kampanya açıklamalarında yer alan süre ile sınırlı olarak Hizmetin İfa Yeri’nde geçerli olacaktır.

c. Hizmetin yerine getirilmesi için Müşteri’nin satış tarihinden itibaren, hizmetin geçerli olacağı süre içerisinde Hizmetin İfa Yeri’nin yukarıda belirtilen telefon numarasından ya da e-mail adresinden randevu alması gerekmektedir. Randevusuz hizmet verilmemektedir. Randevular, Hizmetin İfa Yeri’nin kapasitesi ve müsaitlik durumuna göre belirlenmektedir.

d. www.sandaspa.com üzerinden satın alınan hizmetlere ilişkin bedel sadece kredi kartıyla ve www.sandaspa.com sitesinde belirtilen diğer yöntemlerle yapılabilir.

e. İlgili kurumlarca KDV oran değişimi veya ilave vergi tahakkuku ve sair düzenlemelerin yapılması halinde ortaya çıkabilecek fiyat değişiklikleri tarafınıza yansıtılacaktır.

f. Ek bilgi almak istediğiniz konularda yukarıda belirtilen e-posta adresinden tarafımıza ulaşabilirsiniz.

3. HİZMETİN GERÇEKLEŞECEĞİ LOKASYON

İşbu Sözleşme’nin konusu hizmet, ATTAŞ Alarko Turistik Tesisler A.Ş.’nin, Alkent Sitesi, Tepecik Yolu, No: 22 / 14, Etiler, İstanbul adresindeki Sanda Spa Etiler işletmesinde ifa edilecektir.

4. CAYMA HAKKI

Satın alan kişi, satış tarihinden itibaren 14 (ondört) gün içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin satıştan cayma hakkına sahiptir, bunun için cayma hakkını kullandığınıza dair açık bir bildirimi yasal 14 (ondört) günlük süre içinde tarafımıza yöneltmiş (yukarıda belirtilen iletişim adreslerine sözlü/yazılı iletmiş) olmanız yeterlidir. Böyle bir durumda ödenen bedel, satın alan kişinin kredi kartına 14 (ondört) içerisinde iade edilecektir. Belirtilen 14 (ondört) günlük süre içerisinde hizmetin alınmış olması halinde cayma hakkı ortadan kalkacaktır.

5. UYUŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ

İşbu Sözleşme konusu hizmete ilişkin uyuşmazlıklarda başvurular Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından her yıl Aralık ayında belirlenen parasal sınırlar dahilinde, tüketici sorunları hakem heyetine veya bu sınırları aşan durumlarda tüketici mahkemesine yapılabilecektir.