Flower Petal

Flower Petal

Gül yaprakları ile bezenmiş bir ortamda gül ile Ylang Ylang özlerinin büyüleyici kokusu ile keyifli bir yolculuga çıkın

1 Adet 255 TL

1484
Rainforest Massage

Rainforest Massage

Yagmur ormanlarından esinlenerek oluşturulmuş, farklı tekniklerle esnetme ve avuç baskılarının birleştirildi?i ritmik bir masajdır. Sakinleştirici etkili sandal agacı yag? ile dairesel hareketler eşliginde uygulanır, vücudu stresten arındır ve parlak bir görünüm kazandırır.

1 Adet 255 TL

2006
Chocolate Touch

Chocolate Touch

ısıtılmış toz kakao keseleri ile uygulanan bu masaj cildinizi nemlendirirken kakaodaki zengin antioksidanlar sayesinde proteinleri beslenen cildinize parlakl?k ve canlılık gelir.

1 Adet 255 TL

2389
Sanda Runners Treat

Sanda Runners Treat

Kasları rahatlatmak, enerji ve güç kazandırmak için derinlemesine uygulanan bu masaj spor öncesi ve sonrası vücudunuzu rahatlatır. Isıtılmış zencefil keseleri gibi farklı tekniklerle esnetme ve dirsek baskılarının birleştirildiği bu ritmik masajda canlandırıcı etkisi olan limon yağı ile vücudunuz da parlar.

1adet 50dk 205 TL

890
Bamboo Miracle

Bamboo Miracle

Askın Mucizesini Bamboo Miracle masajı ile hissedin.

Vücüdun farklı bölgelerinde, ısıtılmış bambu çubuklan ile yapılan ritmik hareketler, vücudunuzu rahatlatır ve ipeksi bir yumuşaklık verir. Sanş getirdigine inanılan bambu çubukları ile negatif enerjilerden uzaklaşacaksınız.

1 Adet 255 TL

3305
Crystal Massage

Crystal Massage

Evrensel enerjiyi içinde barındıran dogal kristal taş lar, 4 farklı teknikte Shiatsu, Swedish, Thai ve Lomi Lomi masajları ile vücutta bloke olmuş kanallar için çalı?ır. Kristalin benzersiz etkisiyle kusursuz bir rahatlık verir.

1 Adet 255 TL

2578
SANDA HEDİYE