Flower Petal Kampanya

Flower Petal

Gül yaprakları ile bezenmiş bir ortamda gül ile Ylang Ylang özlerinin büyüleyici kokusu ile keyifli bir yolculuga çıkın

50 dk 245 TL

1632
Bamboo Miracle

Bamboo Miracle

Askın Mucizesini Bamboo Miracle masajı ile hissedin.

Vücüdun farklı bölgelerinde, ısıtılmış bambu çubuklan ile yapılan ritmik hareketler, vücudunuzu rahatlatır ve ipeksi bir yumuşaklık verir. Sanş getirdigine inanılan bambu çubukları ile negatif enerjilerden uzaklaşacaksınız.

50 dk 245 TL

3733
Chocolate Touch Kampanya

Chocolate Touch

ısıtılmış toz kakao keseleri ile uygulanan bu masaj cildinizi nemlendirirken kakaodaki zengin antioksidanlar sayesinde proteinleri beslenen cildinize parlakl?k ve canlılık gelir.

50 dk 245 TL

2613
Sanda Runners Treat

Sanda Runners Treat

Kasları rahatlatmak, enerji ve güç kazandırmak için derinlemesine uygulanan bu masaj spor öncesi ve sonrası vücudunuzu rahatlatır. Isıtılmış zencefil keseleri gibi farklı tekniklerle esnetme ve dirsek baskılarının birleştirildiği bu ritmik masajda canlandırıcı etkisi olan limon yağı ile vücudunuz da parlar.

1adet 50dk 225 TL

1042
Rainforest Massage

Rainforest Massage

Yagmur ormanlarından esinlenerek oluşturulmuş, farklı tekniklerle esnetme ve avuç baskılarının birleştirildi?i ritmik bir masajdır. Sakinleştirici etkili sandal agacı yag? ile dairesel hareketler eşliginde uygulanır, vücudu stresten arındır ve parlak bir görünüm kazandırır.

50 dk 245 TL

2157
Crystal Massage

Crystal Massage

Evrensel enerjiyi içinde barındıran dogal kristal taş lar, 4 farklı teknikte Shiatsu, Swedish, Thai ve Lomi Lomi masajları ile vücutta bloke olmuş kanallar için çalı?ır. Kristalin benzersiz etkisiyle kusursuz bir rahatlık verir.

50 dk 245 TL

2813
SANDA HEDİYE