Elemis Taster Facial

Elemis Taster Facial

Elemis ürün yelpazesini test etmenin mükemmel yolu. Donuk, cansız ve kuru ciltlere yoğun bir nemlendirme ile hızlı ve anında canlılık kazandırır.

30 dakika 170 TL

2372
Sanda Lemon-Honey Facial

Sanda Lemon-Honey Facial

Bal ve limonla uygulanan yüz bakımı, pirinç tozu ve havuç ile peeling ardından salatalık ferahlığını hissedeceğiniz boyun, omuz ve ellere uygulanacak masaj ile cildinize parlaklık ve canlılık katar.

50 dakika 235 TL

2299
Elemis S.O.S Purifying Facial

Elemis S.O.S Purifying Facial

Arındırıcı yüz ve göz bakımı ciltteki fazla yağı emerek cildin fonksiyonunu düzenler ve dengeler. “Japanese Sulphur Mask” ve “Vita-C Booster Serum” ile kombine edilen arındırıcı masaj teknikleri; rahatsız cildi yatıştırır, yağlı gözenekleri dengeler, cildin mat ve canlı görünmesini sağlar.

70 dakika 320 TL

2280
Elemis Visible Brilliance Facial

Elemis Visible Brilliance Facial

Devrim niteliğindeki bu Anti-Aging yüz ve göz bakımı, cildi anında sıkılaştırır, gençleştirir, toparlar ve göz çevresindeki koyu renk halkaları ve yorgun görüntüyü azaltır. Özel masaj teknikleri ile “Liquid Radiance”, “Cellular Recovery” ve “Amino Active Mask” uygulanır.

75 dakika 355 TL

2512
Elemis Pro-Collogen Quartz Facial

Elemis Pro-Collogen Quartz Facial

Yüz ve göz bölgesindeki ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltarak erken yaşlanmanın belirtilerini yavaşlatmaya yardımcı olan bu bakımda toparlayıcı masaj teknikleri ile kombine edilen “Pro-Collagen Booster Serum” ile doyurulmuş Anti-Aging “Japanese Silk Mask”, cilde daha genç bir görünüm kazandırır.

75 dakika 355 TL

2256
SANDA HEDİYE